O nas

Dracop > O nas

Dracop jest znanym, szybko rozwijającym się dystrybutorem narzędzi oraz artykułów chemii budowlanej i technicznej z dużym doświadczeniem i głęboką znajomością branży. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych do prac hobbystycznych oraz profesjonalnych.

Bazując  na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu tworzymy atrakcyjne, konkurencyjne cenowo oferty. Stosowane przez nas rozwiązania magazynowe i logistyczne umożliwiają sprawne dostarczanie zamówień w całym kraju.

Naszą strategią jest budowanie lojalnych, długotrwałych i efektywnych relacji  z klientami i dostawcami. Pozostajemy otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów. Przewagę konkurencyjną osiągamy poprzez szybkie podejmowanie decyzji i realizacje zadań. Aby osiągnąć postawione przed spółką cele, w codziennej pracy, stosujemy określone zasady:

  • konkurencyjne ceny
  • terminowość dostaw
  • lojalność wobec partnerów

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Nasi klienci to:

  • hurtownie
  • sklepy narzędziowe

Naszymi dostawcami są producenci i dystrybutorzy z Polski , Europy i Dalekiego Wschodu.

To było ponad 25 lat temu. W 1991 roku, w Krakowie, powstała firma Dracop. Od początku swojej działalności spółka funkcjonuje na rynku narzędzi i produktów chemii budowlanej i technicznej.